Przedsiębiorstwo „JOCZ” jest podmiotem gospodarczym powstałym w 1986r. Powstanie firmy było odpowiedzią na dokonujące się w Polsce przemiany gospodarcze oraz zapotrzebowania rynku budowlanego na energooszczędną i niezawodną stolarkę z PVC i aluminium. Siedzibą główną firmy oraz zakładów produkcyjnych jest miasto Ryn koło Giżycka w województwie warmińsko – mazurskim.

Okres istnienia firmy to czas ciągłych inwestycji, podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz podejmowania działań B+R, których nadrzędnym celem jest dostarczenie maksymalnej satysfakcji naszym Klientom poprzez jakość naszych wyrobów.

Nasz zakład produkcyjny poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych zapewnia szybką realizację najbardziej nietypowych zleceń naszych Klientów. Natomiast wdrożone wewnątrzzakładowe procedury zarządzania jakością połączone z faktem poddawania się okresowym badaniom przeprowadzanym przez polskie instytucje, nadzorujące jakość materiałów budowlanych, dają Państwu pewność, że wyroby sygnowane znakiem JOCZ są najwyższej jakości.

IMG_0752

Nie interesują nas rekordy i rankingi co do ilości m2 wyprodukowanej stolarki itp.
Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego codzienne zadowolenie z użytkowania naszych wyrobów oparte na bezpieczeństwie, energooszczędności, trwałości, łatwości użytkowania i wzornictwie naszej stolarki.

Dzięki własnej sieci biur handlowych możliwe stało się bezpośrednie dotarcie do ostatecznego Klienta i rozpoznanie jego potrzeb. Ciągłe szkolenia personelu biur handlowych oraz ich nowoczesne informatyczne wsparcie umożliwia naszym Klientom dokonywanie niczym nieskrępowanych wyborów wariantu zamawianej stolarki.

Pomiary, doradztwo, produkcja, transport i montaż czyni ofertę Przedsiębiorstwa JOCZ komplementarną i zaspokajającą najbardziej wyszukane oczekiwania.

Postawiliśmy na nowoczesność, która oznacza dla nas również ochronę środowiska. Praca i zaangażowanie wszystkich pracowników Przedsiębiorstwa „JOCZ” w ekologię doprowadziły do wdrożenia systemu powtórnego wykorzystania odpadów produkcyjnych, przez co z dumą możemy twierdzić, iż nasze wyroby, jak i stosowane technologie są w pełni ekologiczne.