REALIZACJE

Kim jesteśmy?

 

Przedsiębiorstwo „JOCZ” jest podmiotem gospodarczym powstałym w 1986r. Powstanie firmy było odpowiedzią na dokonujące się w Polsce przemiany gospodarcze oraz zapotrzebowania rynku budowlanego na energooszczędną i niezawodną stolarkę z PVC i aluminium. Siedzibą główną firmy oraz zakładów produkcyjnych jest miasto Ryn koło Giżycka w województwie warmińsko – mazurskim.

WIĘCEJ

Dlaczego my?

 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasz zakład produkcyjny poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych zapewnia szybką realizację najbardziej nietypowych zleceń naszych Klientów. Natomiast wdrożone wewnątrzzakładowe procedury zarządzania jakością połączone z faktem poddawania się okresowym badaniom przeprowadzanym przez polskie instytucje, nadzorujące jakość materiałów budowlanych, dają Państwu pewność, że wyroby sygnowane znakiem JOCZ są najwyższej jakości.

 

 KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Pomiary, doradztwo, produkcja, transport i montaż czyni ofertę Przedsiębiorstwa JOCZ komplementarną i zaspokajającą najbardziej wyszukane oczekiwania.

 

 NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

Nie interesują nas rekordy i rankingi co do ilości m2 wyprodukowanej stolarki etc. Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego codzienne zadowolenie z użytkowania naszych wyrobów oparte na bezpieczeństwie, energooszczędności, trwałości, łatwości użytkowania i wzornictwie naszej stolarki.

Produkujemy najwyższej jakości okna PCW, okna PVC, okna antywłamaniowe, energooszczędne, plastikowe oraz drzwi antywłamaniowe. Zajmujemy się również ogrodami zimowymi oraz fasadami które są produktami kończącymi budowę każdego nowoczesnego domu.